Úvod O NÁS

PERSTAV, s.r.o.


Firma Perstav zahájila svou činnost v roce 2002. Nejprve jako živnostník - Jan Pernikář - PERSTAV, od 11.2.2011 jako společnost s ručením omezeným.

Hlavní náplní jsou stavební práce výstavby rodinných domů, půdní vestavby, rekonstrukce domů, rekonstrukce bytů a rekonstrukce bytových jader.

Nezabýváme se jen rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, ale i půdních prostor, speciálních interiérů a kanceláří, realizujeme rozvody vody, rozvody plynu a topení. Dále nabízíme pokládání plovoucích podlah, práce se sádrokartonem, zemní a terénní úpravy.

Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům na pohodlí a účelnost dodaných celků i Vašemu estetickému cítění. Předností naší firmy je minimum starostí ze strany zákazníka a komplexnost a preciznost našich dodávek.

Náš servis zahrnuje vše od architektonického návrhu, přes spolupráci při vyřízení stavebního povolení, až po závěrečnou kompletaci. Záruky na poskytované zboží a služby a pohotový garanční servis jsou pro nás je samozřejmostí.


Vybrané reference najdete ve formě fotoreferencí - ve fotogalerii.